Hieronder volgen contactgegevens van de trainers van Clytoneus. Geef aanvullingen of gewenste aanpassingen door aan de redactie.

naame-mail

Taco Baardman

tacobaardman@clytoneus.nl
Dirk Blomdirkblom@clytoneus.nl
Rick van Blijderveen 
Mirjam van den Bremenmirjamvandenbremen@clytoneus.nl
Jan-Willem Burggraaffjanwillemburggraaff@clytoneus.nl
Rien van Dijkrienvandijk@clytoneus.nl
Thomas van den Hamthomasvandenham@clytoneus.nl
Nienke Heidanienkeheida@clytoneus.nl
Perry Heijneperryheijne@clytoneus.nl
Aat Hendriksonaathendrikson@clytoneus.nl
Mike van der Hoekmikevanderhoek@clytoneus.nl
Jeffrey Hoogendoornrenatagerarda@hotmail.com
Arjen van Irenarjenvaniren@clytoneus.nl
Daan Jansendaanjansen@clytoneus.nl
Paul van Kakumpaulvankakum@clytoneus.nl
Philip van der Klaauwphilipvanderklaauw@clytoneus.nl
Boris Kockboriskock@clytoneus.nl
Erik Kroonerik.kroon@clytoneus.nl
Jochem de Kruijffjochemdekruijff@clytoneus.nl
Arie Kuiperariekuiper@clytoneus.nl
Nettie Kwakkel 
Klaas van Leeuwenklaasvanleeuwen@clytoneus.nl
Ton van der MeerTon.van.der.Meer@clytoneus.nl
Hans van Mastwijkhansvanmastwijk@clytoneus.nl
Linda PeekLinda.Peek@clytoneus.nl
Gerard van der Plasg.vanderplas@hotmail.com (06 20031539)
Hugo van der Ploeghugo.vanderploeg@gmail.com
Roeland van der Ploegroeland.vanderploeg@gmail.com
Wim PoldermanWim.Polderman@clytoneus.nl
Thijs Rosthijsros@clytoneus.nl
Marc Roesmarcroesie@gmail.com
Antonio del Rosarioantoniodelrosario@clytoneus.nl
Ezra Sieffersezra.sieffers@gmail.com
Kees Snelkeessnel@clytoneus.nl
Chris Snellemanchrissnelleman@clytoneus.nl
Martin Vergeermartin.vergeer@clytoneus.nl
Yorine Verhoevenyorineverhoeven@clytoneus.nl
Dirk Verkadedirkverkade@clytoneus.nl
Nadine de Vriesnadine.devries@hotmail.nl
Frans de Warléfransdewarle@clytoneus.nl
Niels Warnaarniels-warnaar@live.nl 
Luc Baardman 
Conny Visserconnyvisser@clytoneus.nl