Hieronder volgen contactgegevens van de trainers van Clytoneus. Geef aanvullingen of gewenste aanpassingen door aan de redactie.

naam e-mail

Taco Baardman

tacobaardman@clytoneus.nl
Dirk Blom dirkblom@clytoneus.nl
Rick van Blijderveen  
Mirjam van den Bremen mirjamvandenbremen@clytoneus.nl
Jan-Willem Burggraaff janwillemburggraaff@clytoneus.nl
Rien van Dijk rienvandijk@clytoneus.nl
Thomas van den Ham thomasvandenham@clytoneus.nl
Nienke Heida nienkeheida@clytoneus.nl
Perry Heijne perryheijne@clytoneus.nl
Aat Hendrikson aathendrikson@clytoneus.nl
Mike van der Hoek mikevanderhoek@clytoneus.nl
Jeffrey Hoogendoorn renatagerarda@hotmail.com
Arjen van Iren arjenvaniren@clytoneus.nl
Daan Jansen daanjansen@clytoneus.nl
Paul van Kakum paulvankakum@clytoneus.nl
Philip van der Klaauw philipvanderklaauw@clytoneus.nl
Boris Kock boriskock@clytoneus.nl
Erik Kroon erik.kroon@clytoneus.nl
Jochem de Kruijff jochemdekruijff@clytoneus.nl
Arie Kuiper ariekuiper@clytoneus.nl
Nettie Kwakkel  
Klaas van Leeuwen klaasvanleeuwen@clytoneus.nl
Ton van der Meer Ton.van.der.Meer@clytoneus.nl
Hans van Mastwijk hansvanmastwijk@clytoneus.nl
Linda Peek Linda.Peek@clytoneus.nl
Gerard van der Plas g.vanderplas@hotmail.com (06 20031539)
Hugo van der Ploeg hugo.vanderploeg@gmail.com
Roeland van der Ploeg roeland.vanderploeg@gmail.com
Wim Polderman Wim.Polderman@clytoneus.nl
Thijs Ros thijsros@clytoneus.nl
Marc Roes marcroesie@gmail.com
Antonio del Rosario antoniodelrosario@clytoneus.nl
Ezra Sieffers ezra.sieffers@gmail.com
Kees Snel keessnel@clytoneus.nl
Chris Snelleman chrissnelleman@clytoneus.nl
Martin Vergeer martin.vergeer@clytoneus.nl
Yorine Verhoeven yorineverhoeven@clytoneus.nl
Dirk Verkade dirkverkade@clytoneus.nl
Nadine de Vries nadine.devries@hotmail.nl
Frans de Warlé fransdewarle@clytoneus.nl
Niels Warnaar niels-warnaar@live.nl  
Luc Baardman  
Conny Visser connyvisser@clytoneus.nl